Emo den

10. prosince 2008 v 22:06 | Davos |  Moje zápisky
Dnes byl total mazec den...všeci vypadali jako Emo:D

Tak vám řeknu dnešní den...
Ráno jsem vstával až v 7:30, chápete to? Málem jsem nepřišel na 1. hodinu včas- to je hřích! Stihl jsem to tak, tak. První hodinu byl čaják, kde jsme dělali zase totální kraviny(házeli po sobě vlaštovky, do koše, kde jsou šlupky od banánů házeli druhým nepřátelům- neoblíbeným klukům naší třídy pouzdra, zkrátka kraviny...některé nechápu do teď, pač se chovají jako malé děcka). Ale proč byl dneska Emo den?, to vám řeknu za chvíli...
1. příznak Emo dnu:
Kámoš přišel do třídy totálně jako Emo(stálymu vlasy do zadu a ještě se tak choval a taky měl jízvu na ruce a taky se ke mně... Tulil!!!- Teplouš?, to nevím)
2. příznak, ten vám řeknu potom... Po čajáku byl děják, kde jsme měli supl- Úplně mazec! Machala nám ukazoval obrázky z francouzské revoluce(sekané hlavy gilotinou, proč zabili člověka jen tak ze srandy, atd.- v té době to bylo fakt kruté). Pak byla chemie, kde učitelka došla pozdě, takže jsme mezitím zase dělali bordel. Po 3. hodině byla matika, ve které jsme opakovali příklady rovnic a nerovnic na Kompozici, kterou budem psát 15. 12. 2008, tedy v pondělí- fakticky se netěším:(. No a potom byly dvě hodiny těláku(necvičil jsem, pač jsem si zapomněl kompletně celý tělocvik a dostal jsem roubík- taky mě to naštvalo, pač jsme hráli fotbal). Potom oběd a hurá dom. No jo, ale proč byl vlastně Emo den?
2. příznak Emo dnu:
V 17:50 jsem potkal kámoše kousek od autobusáku, pač jsme šli do divadla(máme přeplatné).
Přišli jsme, odložili si věci(budny, atd.) a sedli si do sálu, kde se hrála hra: Main Faust(to už jsem jednou viděl, ale nepamatuju si to, tak jsem šel na to znova). Drzhý příznak se porjevil tak, že půlka syna Fausta, která se jmenovala Vágner byla oblečená jako Emo, takže tak bych ohodnotil tento článek.


Už nevím co psát, ale máte možnost psát vy! Právě teď!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama