Martin(kámoš), sranda, ale...Na to nikdy nezapomenu!!!

20. prosince 2008 v 18:55 | Davos |  Moje zápisky

Dnes byl takový den, že by se z toho jeden fakt mohl...
Ne, že by byl debilní, otravný nebo tak něak, ale právěže naopak, byl
úplně dobrodružný a celkem i sranda. Začalo to takhle...

Dnes jsem vstal něak v 8:00 hodin ráno a vykládal jsem si s bratránkem o babách, atd.(on totiž u nás spal) Potom jsem šli se nasnídat a zapli si Maca(můj PC) a šli jsme na net. Prohlíželi jsme si blogy a potom jsme šli na super stránku(www.snickers.cz). Na těchto stránka je plno zábavy, ale doporučuji se zaregistrovat. Taky jsem bratránkovi ukazoval my new game: GTA IV a řekl jsem mu, že to půjdem k němu nainstalovat. Šli jsme v dešti, poslouchali hudbu a vykládali si. Jak jsme přišli k němu tak jsme nainstalovali GTA IV, mimochodem mezitím přišla Adamova mamka(bratránkova mamina) z nákupu, spolu s Filipem(můj nejmladší bratránek, Adamův brácha) a Filip se nám samozřejmě musel hned posmívat ani nevím proč(on je takový pořád fůrt se někomu posmívá, ale až bude větší a někdo ho zbije, za to, že se někomu posmívá, tak ať se nediví. Chápete ho?). Po dlouhé posmívání ho to přestalo bavit a šli jsme s Adamem do pokoje(Filip samozřejmě musel za náma jít- jako vždycky). kde jsme snědl bonbón a než jsem zjistil, že to byl Fiipův, tak se ten ....(sem si něco doplňte) rozbrečel a dostali jsme sprda. Potom jsme šli zkontrolovat naší slvnou instalačku úspěšné hry GTA IV, která byla nainstalována. Po instalaci si musel samozřejmě Adámek zahrát a mě k tomu nepustil vůbec. Odešl jsem dom, protože mě volala mamka na oběd(hned po tom co jsem se pohádal s Adamem). Po obědě jsem chvíli pařil Assassina a pak mě napadalo, že bych mohljít s kámošem ven(teď to začne!). On mě do telefonu řekl, že hlídá malého bráška, a že jeho taťka přijede dom až tak za půl hodiny, tak jsem mezitím šel k němu. Jak jsem přišel k Martinovi(můj
kámoš, bylo 16:00- asi), tak jsme si hráli s jeho ani né ročním bráchou. Jak přijel Martinův taťka, tak jsme šli ven na východ, kde jsme si vykládali, atd.(toš znáte to, dělali jsme si s randu s kolejmdoucích i s...). Později jsme uviděli totálně opilého chlapa jak jde po chodníku a motá se(v tu dobu nám to přišlo k smíchu, ale potom...), když najednou Buuum na zem. Martin k němu přiběhl a zeptal se ho jestli je v pohodě, jestli nepotřebuje záchranku, atd. Tak jsme teda přivolali jednu paní, která šla kolem nás a ještě jednoho pána, kterým nám pomohl toho chlapa vrátit na nohy. Paní už musela jít, tak nám aspoň řekla, kde ten chlap bydlí. Tak jsme šli s Martinem donést pána v klidu dom, ze kterého byl cítit alkohol, mezitím jsme se ho ptali: "Co jste pil?", "Proč jste pil"- Jo, zapoměl jsem vám něco říct: Když jsme toho chlápka zvedali, tak jsem ho něak divně chytl za rameno a on zakvíkl a zeptal jsem se ho proč a on řekl, že má zlomenou ruku. Potom když už byl skoro u baráku, tak se mu zamotala hlava a on spadl a rosekl si nos o popelnici, to už Martinovi nezbývalo nic jiného, než zavolat záchranku: 155!. Ten opilec říkal, že nikoho volat nemáme, že je uplně v "pohodě", a že by se to pak řešilo ještě s policií. Martin na to kašlal a zavolal, protože měl roseklý obličej, zlomenou ruku a v sobě celou flašku rumu(tak na vypumpování žaludku). Když už konečně došel do svého paneláku tak jsem nestihl nijak zareágovat, že je tady sanitka(byli tam opravdu za 5min!!!). Tak jsme saniťákům řekli, jak se jmenuje, co mu je atd., ale myslel jsem si, že z toho budeme mít průser, protože jsme zavolali 155(ze srandy jsou za to i pokuty!). Naštěstí nás saniťáci pochválili jinak by tam usnul někde na chodníku a ty zvratky by mohl spolknout. Nejdivnější na tom je, že jsme se cítil úplně happy, ale taky je divné, že se Ambulance nešla ani do toho panelákupodívat, jak je na tom. Tento den byl fakt dobrý, protože jsem s mým supr friendem zachránili život jednomu opilcovi.

Rady pro ty co to ještě nezažili: "Kdyby se vám něco takové stalo, tak se nebojte tomu opilcovi pomoct, pač vám nic udělat nemůže a aj kdyby tak mu utečete nebo ne?"
Buďte tak laskavi a napiště k tomuto článku co si o něm myslíte, děkuji moc. Davos
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cj-adam Cj-adam | Web | 22. prosince 2008 v 15:31 | Reagovat

My jsme se pohádali? xD Inak cekem vtipn článek, ale nemyslím, že jste mu zachráili život. On by se z toho určo dostal i sám. Jsou i horší případy. Ikdyž rozseklý xicht a zlomená ruka není sranda. A s tou poslední větou s tebou souhlasím. (Ne tou červeou, tou předtím.)

Já zas jednou šel po mětě a tam takový padesátiletá babka šla a zničehonic se skácela na zem. Jsem jí teda pomoh a bylo to xD

2 davos davos | Web | 22. prosince 2008 v 19:46 | Reagovat

jako si mylšíš, že chlápek, který měl v sobě 3 piva a celou flašku rumu a ještě se kymácel, že by došel domů, jo? ses asi trošku pomát, ne? kdyby jsme mu nepomohli, tak tam usne a nikdy mu nepomůže, on vůbec nemohl na nohy! ani postavit se nemohl a ty si myslíš, že to nneí záchrana života?:D:D:D...to teda je! pač ten chlápek mohl skončit ještě hůř!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama