Květen 2009

16.5.2009- Zápisky z týdne

16. května 2009 v 19:05 | Davos |  Moje zápisky
○ Ah, zase ten překrásný víkend.
Asi týden jsem nebyl na PC, protože jsem nějak byl zaneprázdněn školou a taky zábavou. Na blog se mně nechtěl dávat žádný článek, za to na filmovém blogu je článků moc!

○ Nic extra se neudálo během školy, akorát dnes jsem byl ráno na PC a dával na blog filmy a po obědě jsme jel s kámošem do "Jiné
Café". Jsem se tam natáhli a kecali s brčkem v puse. Konečně nějaká pohodička po tomto náročném týdnu. Na závěr jsme si objednali roztavenou horkou čokoládu a k tomu ovoce, které se mělo do té čokolády namáčet. *Mňam*

○ Jediná věc je ze školy je jenom to, že jsem dostal 1 z Angličtiny, což mě posunolo trochu dál. Teď mně vychází 2.7, takže to na dvojku nějak ukecám. Naše třídní jde ukecat, i kdyby vám vycházelo 2.9- museli by jste se alespoň trošku v těch hodinách snažit, pochopitelně:D

○ No, teď sem doma a přemýšlím, co bych tak hodil na filmový blog. Každopádně přidávejte nějaké typy, protože s takovou mě nic nenapadne:D

○ Už pomalu se začínám balit do USA. Chodím s mamkou nakupovat, atd. Takže až tady nebudu, tk se připravte, že nebudu už vůbec nic přidávat.

○ Do školy ještě dodělávám projekt o Quadricepsech a Hamstringech- nevím jestli jsem to napsal správně, ale každý si to doufám umí odvodit:D Jinak, kdyby někdo znal tento referát, tk mi prosím dejte do Pondělí(18.5.2009) vědět- díky;)

davos

Comeback - 25. díl - Prohozz

16. května 2009 v 18:37 | Davos |  Comeback

Každý má své problémy: Saša je pro kluky neviditelná, Iva má naopak pocit, že je pro některé (třeba pro Lexu) viditelná až moc, Ozzák v krámu přivádí k šílenství jednak Marcelku, jednak zákazníky, krám nevydělává a z toho je zase na prášky Tomáš...

Aktuálně pro 13.5.2009

13. května 2009 v 20:09 | Davos |  Aktualitky

Založen nový blog!
Najdete ho na tomto odkazu: http://ddavoss-filmy.blog.cz/
Jinak stručne:

Blog je součástí tohoto blogu.
Blog je o on-line videích, na které se může podívat každý.
Některá videa se nerozjedou, nevím proč, ale např. video Hooligans mě šlo u kámoše.
V menu najdete kategorii filmů a seriálů, taky přidávejte typy na flmy (tady)
To je asi vše, tak tady ještě screen:Comeback - 24. díl - Rozzvod

13. května 2009 v 19:50 | Davos |  Comeback

Marcelčin chorvatský manžel Zoran je typickým příkladem horkokrevného Balkánce. Když nabude dojmu, že se Marcelka příliš přátelí s Tomášem, začne být horko i Pacovským.

9.5.2009- Bazén

9. května 2009 v 21:47 | Davos
○ Zase článek sem a článek tam, teď vám něco zaspívám:) Dobrej vtip, co? Hahaha, tak jsme se zasmáli... no nic prostě čtěte;)

○ Dnes byl celkem krutý den. Mnozí z vás už četli, že u mě měli spát moji kámoši- před týdnem, jenomže se to nevydařilo, tak spali u nás včera (ze včerejška na dnešek).

○ Když jsme se probudili, tak jsme pařili na kompu, jenomže asi po 10minutách na mě začala řvát matka, že ji mám jít pomoct s bazénem. Kluci odešli a já šel makat.

○ Ze začátku jsem myslel, že chcípnu, protože to je "dřina" to škrábat obyčejnou stšrkou, když to může jít Wapkou. Chvíli se rodičové moji dohadovali, ale nakonec vyhrála Wapka. Tento debilní bazén jsem čistil od 9:00 do 16:00 a k tomu jsem ještě musel něco na zahradě odvozit (hlínu, která tam zavazela- asi 8 koleček).

○ Potom jsem šel s kámošem ještě ven, kde jsme si chvíli vykládali o airsoftu a o panitballu. Asi po hodině mně ukázal ten jeho suprový mobil (LG s 5mpx foťákem, značku neznám a byl to 'dotykáč').

○ Jsem rád, že jsem dnešek jakože přežil a teď se dívám na filmeček (on-line). Dívám se na "Jumper". Mimochodem, viděl to někdo z vás? Když jsem se o tom zmínil. Zajímavý film, ale až to skončí tak si tu dnešní "dřinu" půjdu hezky proležet- do slova a do písmene.

davos

7.5.2009- Prasečí chřipka a Poslední zvonění

7. května 2009 v 20:38 | Davos |  Moje zápisky
○ Ty jo! Dnes děs den! Taky jste měli dnes poslední zvonění ve škole (Pokud chodíte na gympl)? My teda jo a bylo to strašné!- Nikdy víc!

○ Jsme se s kámošem už na to připravovali a když jsme přijeli busem ke škole, tak jsme šli zadním vchodem, kde jsme mohli tak potkat ředitele, nebo našeho školínka Kose: "Kde máš přezůvky? Spočítám ti docházku!"... děs!
Naštěstní jsme ani jednoho nepotakli.

○ Tak to bylo asi všechno, co bylo v naší třídě v tento den zajímavé, jinak asi nic. Potom jsem jel domů, ale předtím jsme šli s děckama ze třídy po škole ven(s kámoškou a s šesti kámošema). Našli jsme totiž ceduli (nejspíš ju tam nechali "čtvrťáci" z posledního zvonění) a na ní napsané Prasečí chřipka. Dostali jsem šílený nápad- jít na náměstí a udělat tak demonstraci. Stalo se- lidi na nás čuměli jako kdyby něvěděli 'vo co gou'. Nejlíp vypadal kámošem byl totiž ještě pomalovaný rtěnkama, takže byl celý růžový- prase je taky:) No potom nás to přestalo bavit a náš vozík, který byl před Billou tam už nebyl:(

○ To byl asi celý závěr dnešního dne. Potom jsem jel domů, kde jsme si rychle zahrál na kytaru, protože každý čtvrtek mám hudebku. No, to jsem nějak přežil a teď jsem se dostal k PC.

○ Pořád přemýšlím o tom blogu- každopádně jestli někdy bude zveřejněn, tak tam budou jenom on-line filmy. Všechno už mám pořádně promyšlené, takže se není čeho bát:)

davos


Vozík před Billou

6. května 2009 v 21:33 | Davos |  Moja videa
○ Když jsme šli s kámošem ze školy, tak jsem před Billou uviděli vozík..
○ Asi nevíte, co jsme udělali...:)
○ Ministerstvo zdravotnictví varuje: Toto video může způsobovat rakovinu smíchu!


6.5.2009- Venku hnusně...

6. května 2009 v 19:14 | Davos |  Moje zápisky

○ Ahojte.
○ Kdo má dnes špatnou náladu, tak není žádná vyjímka. V takové zimě, jaká je dneska by nepřežila ani moje babička a to už je co říci(ironie- jak jinak). Když prostě prší, tak na mě leze špatná nálada a to není moc dobré.

○ Alespoň, že jsme dneska nešli s učitelem zaběhat si 1500m na atletický stadion. To znám ty jeho hlášky: "Čus draci! Co budem dělat, poďmě si zalítat!" To je fakt "žúžo". No tedy, naštěstí jsme nešli, ale místo toho jsme dělali aerobik- ještě lepší- NIKDY VÍC!

○ No nic. Jinak dnešní den probíhal úplně normálně. Jsem si s kámošema dodělal úkol do francouzštiny "La boum" v učebnách VT (Výpočetní technika) a šli jsme na bus. Potom jsem měl kroužek "Malování", do kterého chodím osmým rokem a pak jsem se konečně dostal domů. Sice mokrý a v blbé náladě, ale dostal.

○ Teď sedím na PC. Jsem na facebooku, na ICQ, na skypu a asi jsi půjdu něco zahrát. Mimochodem, tvořím novou soutěž(asi): "Nejčtenější článek", který spočívá v tom, že napíšete článek, a který bude nejčtenější(na vašem blogu), tak něco vyhraje(bude se hlasovat v anketě- jak jinak).

○ Ještě mě napadla další myšlenka. A ta je, že bych založil nový blog a tam bych dával on-line filmy ke shlédnutí. To by bylo celkem dobré, nemyslíte? Však pište do komentářu a já se potom ještě rozhodnu.

davos

3.4.2009- Escape to Afrika

3. května 2009 v 19:46 | Davos |  Moje zápisky
Dneska byl ukrutně těžký den! Ne fyzicky, spíš psychicky.
Vstal jsem, pak jsem si šel dát hlavu pod studenou vodu, protože jsem to musel ten včerejší den trochu "spláchnout". Pak jsem si zapl svého "ňuňuňu" iMaca a dal jsi tak ze tři kola BF2. Pak jsem jel s rodiči a s brátránkem, atd. k babičce, kde byl skvělý obídek. Jeli jsme tam kvůli dědečkovému svátku. Pak mě bratránek nabídl jít do kina na Madagaskar 2- už podle toho názvu a obrázku. Musel jsem se první naučit- ještě teď to doháním, ale nelitoval jsem, protože to byla nesktučná(jak my ríkáme) "bžunda".
Teď jen tak sedím u PC a přemýšlím o tom, co bude zítra- Pondělí- Den D- škola... Nééééé:(
No nic, jdu se ještě doučit ten rozdělaný zemák, který mě absolutně neba.

P.S. Vůbec nevím, na co hledí (obrázek)

2.5.2009

2. května 2009 v 18:50 | Davos |  Moje zápisky
○ Ty jo, dneska děs den! Ani nevím jak to proběhlo... Jo, pamatuju jsi, že jsem se probudil a pak jsem myslím zapl PC:).... To je u mě celkem běžné. Pak snídaně a další krávoviny.

○ Co jsem dnes vlastně dělal? Abych to řekl přesně: NIC- pomáhal jsem tatovi se zábradlím na balkóně a když jsem se vrátil domů(18:00), tak jsem se dozvěděl od mámy, že jsme vyhráli v hokeji 8:0 proti Slovensku, což jsem zíral jako by mě někdo natahoval víčka... fakt nářez.

○ Teď jsem se vrátil domů a moji kámoši u mě spát nebudou, což mě pěkně naštvalo, ale co už. Žeprý mosí jet někam k babce, která slaví 100 let piercingu, nebo tak něco- si dělám srandu, má narozky :)

○ To je asik tak vše, už nevím, co psát- jdu otevřít, někdo zvoní :)

GTA IV- complete

1. května 2009 v 22:26 | Davos |  GTA IV

Už asi podle toho obrázku víte, o co jde.
Teda dnes to byl nářez! Dodělal jsem asi za 3 měsíce kompletně celé GTA IV a musím říct, že nic lehkého to není. U některých misí musely přijít i cheaty a u některých jsem se musel taky kouknout na návod, jak na to (GTA.cz).

Je to v skutku pěkně propracovaná hra a takhle bych ji asi ohodnotil:


Grafika: 5/5
Hudba: 5/5
Hratelnost: 4/5
Lepší než staré díly?: 4/5
Celkem: 18/20 (90%)


Tuto hru bych všem doporučil! Je opravdu senza!
Toto je asi všechno, tak příjemné paření- když už :)

davos

Recenze [Hry]

1. května 2009 v 22:11 | Davos
Recenze[Hry]
GTA IV [Recenze, tipy a triky, trailery a další]
GTA SA [GTA Mulitplayer (SAMP), videa, tipy a triky, servery a další]
•...
•...

1.5.2009- Máj

1. května 2009 v 17:24 | Davos |  Moje zápisky
○ Co nového? Asi jenom to, že jsem dnes konečně prodal mojí starou air-softku! Až našetřím nějaké ty drobáky, tak už se konečně bude kupovat nová...

○ Dnes jsem byl do 14:00 v pyžamu- sem dobrej co? To není všechno, taky jsem si stihl udělat nový dess- to nejde přehlédnout. :)

○ Dneska jestli budu mejt čas, tak ještě něco napíšu na blog- možná, ale asi ně, pač u mě budou spat kámoši...

○ Taky jsem "hrál" dneska fotbal, hej pařba jak prase, ale mělo to jednu nevýhodu- nikdo tam nebyl. Vlastně ani já ne- jsem se domlouval s bratránkem (Cj-adam), že si půjdem zahrát fotbal. Jenomže já jsem to jaksi nestihl a on už byl na cestě domů- potkal jsem ho. Mimochodem: bratránek má nový blog s designem: In wolf memoriam (Ve vlčí paměti) a blog naleznete v odkazu o dva nebo tři řádky nahoru.

○ To by bylo asi tak všechno, co bych vám chtěl zdělit- jinak jsem chtěl jít s kámošem na Čarodějky, ale nakonec se nešlo- pršelo a pak, když bylo hezky se mě už nechtělo jít :)

Čaoooo ;)